Навіщо використовувати захист для РВТ?

Гідравлічні рукава, в залежності від місця, де вони експлуатуються, можуть піддаватися різним впливам. Наприклад, рукава високого тиску, які розташовані на стрілі екскаватора або бурової машини, піддаються механічному тертю. Під час роботи, вони постійно стикаються зі стрілою, а так само є ризик пошкодження про сторонні предмети (грунт, гілки, будматеріали і тд.)

Для того щоб продовжити термін служби цих рукавів, ми рекомендуємо використовувати спеціальну захисну пружину.

Захисна пружина представляє собою плоску спіраль, виготовлену з пластику високої щільності (HDPE). Цей матеріал придатний для використання з усіма гідравлічними рідинами, а так само не змінює своїх властивостей в діапазоні температур від -30 до + 100 * С.

Основне завдання цієї спіралі - захист РВД від ударів і механічного тертя, а так само для того, що б зібрати в пучок і впорядкувати кілька йдуть паралельно рукавів.

Установка захисної спіралі не вимагає спеціальних інструментів і може бути здійснена, при необхідності, навіть в польових умовах.

Досвід показує, що використання захисної пружини продовжує термін служби рукавів на стрілі екскаватора майже в два рази.

Крім спіральної пластикової захисту, існує ще текстильна захист. У деяких випадках рекомендується використовувати саме текстильну захист. Це вид захисту представляє собою м'який рукав або чохол з високоміцної поліпропіленової тканини, яка має такі властивості:

  • низька адгезія по відношенню до бруду
  • стійкість до більшості кислот, розчинників, масел і лугів
  • робоча температура від -25 до + 100 * С

Текстильну захисту рекомендується використовувати, в таких випадках:

  • якщо рукав схильний слабким механічних впливів
  • при захисті рукава від бруду
  • для захисту від різних технічних рідин (масел, лугів, кислот, фарби і тд)
  • для захисту персоналу від ураження при раптовому розриві рукава

Текстильна захист, на відміну від спіральної встановлюється в процесі виготовлення рукава до його опресування, так як після установки фітингів буває складно одягнути захист потрібного діаметру.

Заказать звонок
* отмечены поля, обязательные для заполнения
Заказ товара
* отмечены поля, обязательные для заполнения