Про нас

З моменту початку нашої діяльності, основним пріоритетом компанії є поставка споживачам України гідравлічних комплектуючих найвищої якості, у співпраці з провідними європейськими виробниками гідравлічних компонентів виготовлених виключно в Європі.

Свою діяльність ми почали в 2008 році, з тих пір відкривши сім філій в Україні, організувавши склад комплектуючих з понад 6000 найменувань продукції в наявності, а також виробничі майстерні площею 1500 м2 в центральному відділі
в Києві.

У 2010 році ми почали надавати послуги з сервісу гідравлічних систем, ремонту і виробництва нових гідравлічних циліндрів. З 2015 року ми запустили лінію з виробництва нагострених ущільнень в Києві.

2016 рік став роком відкриття нових регіональних сервісних центрів в Одесі та Вінниці, де вже сьогодні можна не тільки замінити рукав, але і провести діагностику обладнання, відремонтувати або замовити новий гідроциліндр, замовити та отримати ущільнення, виготовлене на місці!

Завдяки постійному моніторингу продукції європейських виробників, нових технологій і новинок в області гідравліки, передовий системі логістики та контролю складських запасів, досвідченому і висококваліфікованому технічного персоналу, а також тісної роботи з нашими клієнтами,
 "ГідроХаус" зарекомендував себе як надійний партнер.

Сподіваємося, що і Ви станете нашими клієнтами і відчуєте всі переваги роботи з нами!

 

Скачати презентацію:
Заказать звонок
* отмечены поля, обязательные для заполнения
Заказ товара
* отмечены поля, обязательные для заполнения